Parné čistenie

1

Posunuli sme čistenie interiérov áut na novú úroveň

Naše detailingové štúdio je ako jedno z mála na Slovensku zaškolené na využívanie priemyselných parných strojov, vďaka ktorým dokážeme vozidlá čistiť bezpečnejšie, ekologickejšie, detailnejšie a trvácnejšie. Všetky namáhané a najšpinavšie povrchy sú suchou parou prinavrátené do fabrického stavu. Zároveň hĺbkovým parným extrakčným tepovaním sa zbavíme najhorších znečistení aj na sedačkách, kobercoch, posteliach, textilných častiach vo vozidlách a inom čalúnení.

2

100 % likvidácia baktérií a špiny, šetrné pre zdravie

Takéto čistenie je unikátne riešenie na slovenskom trhu, ktoré každý prehliada. Napríklad para s teplotou 180 ℃ sa pod vysokým tlakom 10 barov dostáva do hĺbky vlákna, kde zahubí všetky baktérie, nepríjemné pachy, plesne a následne sa extrakčnou metódou odsáva spolu so špinou. Využívame profesionálny stroj Prosteam 9 6000 z Talianska a prvotriednu chémiu, vďaka ktorej docielime maximálnu čistotu a dezinfekciu všetkých povrchov.

3

Zbytočné premáčanie interiéru je chyba, nerobte ju

Naše metódy hĺbkového čistenia a dezinfekcie interiérov sú striktne robené bez nadmerného premáčania látok či iných komponentov vo vozidle. Eliminujeme riziko poškodenia a následné sušenie je oveľa rýchlejšie.

OBJEDNAJTE SA EŠTE DNES


  Odoslaním súhlasíte s podmienakmi GDPR.

  Dajte zbohom špinavému interiéru auta, prevádzke či domovu, náš tím sa postará o všetko.

  Dávid Igaz, zakladateľ DDelux

  Diakovce 318
  925 81

  DDelux s. r. o

  IČO: 53242165 DIČ: 2121313843
  Zapísaný v OR OS Trnava, vložka č. 47432/T